Tuesday Dec 05, 2023

Jak atrakcyjnie spędzić czas z dziećmi w Krakowie?

Organizowanie czasu wolnego dla dzieci jest kłopotliwe dla rodziców. Zajęcia dodatkowe powinny być atrakcyjne i odbywać się na świeżym powietrzu.

Atrakcje dla dzieci Kraków to oferta obejmująca różnorodne sposoby spędzania czasu z dziećmi. Daje też możliwość pozostawienia dzieci pod fachowa opieką i udziału w imprezach i atrakcyjnych zajęciach sportowych.

Gdzie w jednym miejscu znaleźć wiele atrakcji dla dzieci?

Atrakcje dla dzieci Kraków to przede wszystkim bogata oferta Rodzinnego Parku Sportowego Park Wola. Park Wola ma dwie lokalizacje blisko centrum w Krakowie. Rodzinny Park Rozrywki mieści się przy Alei Kasztanowej 1 w Krakowie. Park Wola 2 zlokalizowany jest przy ulicy Sodowej 5 na Zakrzówku w Krakowie.

Miłośnicy sportu i spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu w Parku Wola znajdą wszystko, co pozwoli im i ich dzieciom na atrakcyjne zabawy i sportowe emocje.

Atrakcje dla dzieci w Parku Wola Kasztanowa

Park Wola Kasztanowa jest jedynym w Krakowie obiektem oferującym rodzinom z dziećmi sportowe atrakcje. Park czynny jest od marca do końca października przez siedem dni w tygodniu.

Atrakcje dla dzieci Kraków w Parku Wola Kasztanowa:

  • ścianka wspinaczkowa
  • eurobungee
  • park linowy
  • quad safari
  • park trampolin
  • wyścigi pontonowe
  • tyrolka
  • wejście po skrzynkach

Ścianka wspinaczkowa jest sportem odpowiednim dla dzieci i dorosłych. Pomaga  pokonywać lęki, ćwiczy motorykę, kształtuje wiarę we własne możliwości.

Widowiskowe salta i swobodne skoki można wykonywać na uniwersalnym eurobungee.

Bezpieczna zabawa na wysokości, kilka poziomów trudności i czas spędzony na świeżym powietrzu. Wszystko to oferuje park linowy.

Dla miłośników sportów motorowych prawdziwe emocje przygotowano na torze Safari, który przeznaczony jest do jazdy na quadach.

Swobodne skakanie, fikołki, przewroty, salta mogą poprawić gibkość i koordynację ruchową

dzieci w parku trampolin.

Indywidualnie lub grupowo można zjeżdżać na bezpiecznych pontonach na torze igielitowym. Zabawa relaksuje i pozwala przeżyć dreszczyk emocji związany ze sportowa rywalizacją.

Zmysł równowagi ćwiczą zjazdy na linie. Popularna tyrolka w Parku Wola to dwa zjazdy o różnej długości na krzesełku bez asekuracyjnym.

Wejście po skrzynkach to układanie skrzynek i stopniowe wchodzenie na wieżę zbudowaną z 15 skrzynek. Atrakcja oferowana jest z pełną asekuracją.

Atrakcje dla dzieci Kraków w Parku Wola Kasztanowa to także boisko do babingtona, streetball, dmuchana bramka do piłki nożnej i strefa gastronomiczna z food truckami.

Oferta dla dzieci w Parku Wola Sodowa

Atrakcje dla dzieci Kraków w Parku Wola Sodowa zlokalizowane są w dwóch strefach. W strefie rekreacyjnej dzieci i ich rodzice mają do dyspozycji: park linowy, trampolinę sportową, eurobungee, tor do quadów, zjeżdżalnię na oponach i zamek dmuchany. W strefie sportowej znajdują się: karty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz streetball.

W obu parkach znajduje się wiata z ogniskiem. Szczególnym przeżyciem może też być impreza urodzinowa dziecka organizowana w Parku Wola przez profesjonalnych animatorów.

Dodaj komentarz

Back to Top