Monday May 27, 2024

Skok spadochronowy w podarunku – sprawdź, jak go wręczyć!

Poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Chcesz, aby prezent był jedyny w swoim rodzaju i zapewniał wspaniałe wspomnienia? W takim przypadku pomyśl o kupnie skoku spadochronowego! Sprawdź informacje dotyczące zakupu tego typu upominku!

Skoki spadochronowe – kto może skakać?

Wielu osobom wydaje się, że do skoku spadochronowego trzeba wielogodzinnego szkolenia oraz sporego portfela. W rzeczywistości dzisiaj za skoki tego typu wcale nie trzeba płacić sporo i mogą być one również wykonane wtedy, gdy nie uczestniczyło się wcześniej w żadnych badaniach lub szkoleniach.

Dla osób początkujących rekomendowane są skoki spadochronowe tandemowe. Jest to rodzaj skoków, w których bierze udział nie jedna, a dwie osoby równocześnie. Jedną z nich jest uczestnik skoku, natomiast drugą jest instruktor i to właśnie on odpowiada za obsługę spadochronu.

Podczas skoków spadochronowych w tandemie stosuje się specjalne rodzaje spadochronów oraz zabezpieczeń, dzięki czemu charakteryzują się one wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Jako że skoki w tandemie nie wymagają specjalnych przygotowań, może korzystać z nich niemalże każda osoba. Właśnie dlatego są one też kapitalnym pomysłem na prezent!

Tandemowe skoki spadochronowe – jak wyglądają?

Skoki spadochronowe w tandemie są bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto jest zainteresowany spadochroniarstwem, jednak nie chce zapisywać się od razu na szkolenie. Również będą one wspaniałym podarunkiem, który pozostawia po sobie niezwykłe wspomnienia.

Aby skorzystać ze skoków, na przykład wykupić skoki spadochronowe w Gdańsku w szkole skydive.pl, należy na początku zarezerwować wybrany skok na konkretny termin. Można zrobić to łatwo online. Gdy kupujemy skok na prezent, najlepiej, aby wybrać dla niej voucher upominkowy, ponieważ taka forma zaproszenia pozwala osobie na samodzielne wybranie konkretnego terminu.

Skok tandemowy nie wymaga wcześniejszego szkolenia. Trzeba tylko wziąć w bardzo krótkim instruktażu bezpośrednio przed skokiem. Wtedy też otrzymuje się wyposażenie, na przykład jak kombinezon i gogle używane podczas lotu.

Uczestnicy skaczą z lecącego samolotu na wysokości 3000 metrów albo 4000 metrów. W niektórych szkołach można wybrać wysokość skoku, natomiast w innych jest dostępna tylko jedna. Wyższa wysokość oznacza, że skok będzie trwał dłużej, a także dłużej będzie trwało swobodne spadanie, czyli lot bez otwartego spadochronu.

Lądowanie po locie jest miękkie, wobec tego nie trzeba bać się, że spowoduje ono ryzyko pojawienia się urazów.

Jak podarować skok spadochronowy w prezencie?

Żeby wręczyć skok spadochronowy jako podarunek, najlepiej kupić voucher upominkowy. Jak wspomnieliśmy wcześniej, wtedy osoba, która go dostanie, będzie mogła samodzielnie wybrać dla siebie odpowiedni termin lotu.

Vouchery upominkowe można łatwo kupować również na stronach internetowych ośrodków prowadzących skoki spadochronowe, dlatego nie trzeba wtedy udawać się na miejsce. Wystarczy tylko wybrać voucher, opłacić zamówienie i już w ciągu paru minut można otrzymać na swój adres e-mailowy zaproszenie do druku.

Ile kosztuje skok spadochronowy?

Ceny za skoki spadochronowe zależą głównie od wybranej szkoły, wybranego wariantu oraz od wysokości skoku.

Zazwyczaj trzeba liczyć się z kosztem około 1000 złotych, natomiast za skok zapłaci się więcej wtedy, gdy dokupi się do niego usługę filmowania i fotografowania skoku.

Żeby dowiedzieć się więcej o kosztach skoków i wykupić voucher podarunkowy przez internet, wystarczy wejść na strony internetowe ośrodków.

 

Dodaj komentarz

Back to Top