Tuesday May 21, 2024

Integracja na trampolinach. Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową w parku trampolin?

Park trampolin może być kapitalnym pomysłem na imprezę integracyjną dla pracowników. Dlaczego warto go wybrać? Jak wyglądają takie spotkania?

Wybierając ciekawe miejsca na imprezy integracyjne dla firm, coraz więcej organizatorów decyduje się na te, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy w aktywnym stylu. Poza popularnymi rajdami, imprezami nad wodą czy grami miejskimi w ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się parki trampolin, które zapraszają na skoczną zabawę.

Parki trampolin zapraszają firmy do organizacji imprez

Najczęściej parki trampolin kojarzone są z rozrywką dla najmłodszych. Jednak warto wskazać, że odwiedza je również wielu dorosłych, którzy szukają pomysłu na dobrą zabawę.

W parkach trampolin można spędzić czas na skakaniu na trampolinach oraz na innych aktywnościach, na przykład na pokonywaniu torów przeszkód, wspinaniu się na ścianki czy też na zabawach z użyciem popularnego twistera.

Z tego powodu parki te szybko stały się popularnym miejscem na imprezy integracyjne dla firm i dzisiaj z ich usług korzysta coraz więcej klientów biznesowych.

Jeżeli chodzi o takie imprezy integracyjne Warszawa jest również jednym z miast, gdzie można z nich skorzystać. Są one prowadzone w nowoczesnych parkach trampolin działających w stolicy, gdzie można skorzystać z szerokiej gamy atrakcji.

Jak zorganizować imprezę integracyjną na trampolinach?

Urządzenie imprezy na trampolinach nie jest skomplikowane. W tym celu wystarczy tylko wybranie parku trampolin, który oferuje usługi dla klientów biznesowych, a potem zarezerwowanie dogodnego terminu.

W tak prosty sposób można również urządzić imprezy integracyjne w airo.fun Warszawie – to jeden z największych parków trampolin działających w Polsce, gdzie na odwiedzających oczekuje mnóstwo dobrej zabawy.

Przy uzgadnianiu szczegółów dotyczących imprezy należy wziąć pod uwagę nie tylko termin, ale również sposób przebiegu wydarzenia, a także dodatkowe usługi oferowane przez park. Przykładowo można zamówić catering dla pracowników.

Jak wyglądają imprezy integracyjne w parkach trampolin?

Najczęściej imprezy na trampolinach przeznaczone dla klientów biznesowych odbywają się z wykorzystaniem gotowych scenariuszy imprez. Dzięki nim można uzyskać jeszcze lepsze efekty w integracji zespołu.

Pracownicy biorący udział w imprezie integracyjnej otrzymują wtedy dostęp do przydzielonego im pomieszczenia. W pomieszczeniu znajduje się stół z krzesłami, gdzie można również wypocząć, a także przekąsić coś i napić się przed, w trakcie albo po imprezie. To tam można również zorganizować krótką rozmowę z pracownikami.

Następnie osoby biorące udział w wydarzeniu przechodzą na salę z trampolinami, gdzie zaczyna się zabawa. Wszyscy pracownicy są wtedy pod okiem instruktora, który prowadzi imprezę integracyjną na trampolinach.

Najczęściej pracownicy dzieleni są na dwie oddzielne grupy, które ze sobą rywalizują. Zajęcia mogą polegać wtedy na wykonywaniu różnych zadań, korzystaniu z torów przeszkód.

Zastosowanie gotowych scenariuszy powoduje, że pracownicy mogą wtedy znacznie lepiej się ze sobą zintegrować, ponieważ mogą wtedy współpracować ze sobą w celu osiągnięcia lepszych wyników, a także mobilizować się nawzajem. Poznają wtedy również swoje lepsze i słabsze strony, a także nawiązują ze sobą łatwiej kontakty.

Oczywiście, jest też czas na samodzielne korzystanie z trampolin oraz z innych atrakcji czekających na odwiedzających park.

Dlaczego warto skorzystać z imprez na trampolinach?

Imprezy integracyjne dla firm na trampolinach zapewniają mnóstwo korzyści. Wśród nich warto wskazać między innymi na znacznie lepszą atmosferę w zespole w firmie, skuteczniejszą integrację pracowników oraz ich lepszą komunikację.

Taka impreza może być również świetną odskocznią od nudnych i sztampowych spotkań firmowych, które odbywają się w restauracjach czy w barach.

Podsumowując, osobom planującym imprezy firmowe Warszawa może zaprezentować wiele ciekawych propozycji. Wśród nich znajdują się również imprezy na trampolinach, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy dla wszystkich uczestników!

 

One thought on “Integracja na trampolinach. Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową w parku trampolin?

  1. Przede wszystkim z takiego powodu, ze jest to coś innego, nieszablonowego. A nie typowe spotkania przy alkoholu oraz jedzeniu.

    W firmie organizujemy takie imprezy od dobrych kilku lat i nie spotkałem się z tym aby ktoś narzekał. Wielu pracowników wręcz twierdzi, że bardzo im się imprezy w naszej firmie podobają – z uwagi na to, ze są zdecydowanie inne od imprez organizowanych w firmach, w jakich pracowali do tej pory.

Dodaj komentarz

Back to Top